"Gourmet" produktai

Žinomų gamintojų GOURMET produktai gurmanams internetu. Mėgaukitės išraiškingu aromatu ir subtiliu produktų skoniu. Profesionalių virtuvės meistrų sukurti produktai pakeis Jūsų požiūrį į maisto ruošimą ir realizuos išrankiausio gurmano poreikius. GOURMET produktai – tai žinovų patarimai, unikalūs receptai ir modernios gamybos technologijos. Rank...

Žinomų gamintojų GOURMET produktai gurmanams internetu. Mėgaukitės išraiškingu aromatu ir subtiliu produktų skoniu. Profesionalių virtuvės meistrų sukurti produktai pakeis Jūsų požiūrį į maisto ruošimą ir realizuos išrankiausio gurmano poreikius. GOURMET produktai – tai žinovų patarimai, unikalūs receptai ir modernios gamybos technologijos. Rankų darbo mažų gamintojų delikatesai.

Aukščiausios kokybės ypač tyras alyvuogių aliejus, itališkos užtepėlės ir padažai, įvairių skonių krekeriai, rankų darbo šokoladiniai saldainiai, klasikiniai itališki panettone pyragai, ant griliaus keptos daržovės ir daug kitų delikatesų.

Užsisakykite dabar už 50 eur arba didesnę sumą ir produktus pristatysime nemokamai! Įprastas pristatymo mokestis - 3,00 eur.

Daugiau

"Gourmet" produktai Yra 41 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 41 dalykų
Rodoma 1 - 30 iš 41 dalykų