Miksas 12 bt. alaus Kuro Aparatūra, Lietuva Padidinti

Miksas 12 bt. alaus Kuro Aparatūra, Lietuva

Nauja

  • Maukas” - Hibridinis SMaSH tipo Vilnietiškas elis su Vienos salyklu, Cascade apyniais ir angliškomis mielėmis  4,3%
  • Čia Azacca” - tai ypatinga Single hop DDH IPA elių serija 5,7% 
  • Sakai Sakai” - Kölsch stiliaus šviesusis elis su eglės spygliais 4,7% 

  • Marakešas” - Hopfenweizen, tai besiformuojantis naujas alaus stilius  4,5% 

  • Tūris: 330 ml   4x3=12 bt.

Smulkiau

34 Daiktai

28,80 €

Charakteristika

Gamintojas Kuro Aparatūra
Šalis Lietuva
Produktas Alus
Rūšis Alus

Apie prekę

"Maukas" - Citrusų, medaus, žolelių ir prieskonių aromatas pinasi su ryškiomis salyklo natomis. Tai labai lengvas ir kiek pakartintas elis. Visiškai neįpareigojantis, derantis prie įvairiausių patiekalų, kad ir iš vokiškos ar amerikietiškos virtuvės.

"Čia Azacca" -  vilioja gaiviu ir ryškiu citrusiniu aromatu, bet labiausiai žavi švelnus ir labai kompleksiškas vaisių aromatas fone. Čia atrandame ananasus, pasiflorus ir papajas, pasivaidena ir žemuogės, žali agrastai ar slyvutės. Aromatas tiek subtilus, kad kiekvienas dvelksmas kelia vis naujas asociacijas, o subtilus kompleksiškumas patinka visiems.

"Sakai Sakai" - šviežių eglės spyglių ir miško aromatas paryškina švelnias salyklo ir apynių natas. Tai lengvo kūno ir skonio vasariškas elis, kuriam eglės spygliai suteikia gaivų kontrastiškumą. Lengvas, bet kompleksiškas, šis elis tinka prie plataus patiekalų spektro. Tačiau lietuviško miško aromatas tiesiog perša idėjas: šviežia duona ir kaimiškas sūris, žvėriena su grybais ir miško uogom, ar tiesiog šios dienos žvejybos laimikis, čirškantis ant žarijų.

"Marakešas" - Mangų, mandarinų, greipfrutų aromatas, antrame plane užleidžiantis vietą bananams ir juodiesiems pipirams. Lengvas kvietinio elio skonis, truputį paryškintas apyniais. Puikiai dera su įvairiais artimųjų rytų bei šiaurės Afrikos patiekalais, taip pat su beigeliais ar picomis, o desertui - medaus pyragas arba rytietiški gardumynai!