Viskis Kinahan's "Armagnac" SINGLE MALT SRP 48, Irish Whiskey

SKU:
Turime sandėlyje

  • Kinahan's Irish Whiskey, "Armagnac" SINGLE MALT SRP #48, pagamintas iš 100 % salyklinių miežių. Visame pasaulyje išleidžiama tik 600 butelių, tai yra nuostabiai retas, turtingas ir galingas vienos statinės viskis. Jam suteiktas 2020 m. pasaulyje geriausio vieno statinio airiško viskio titulas, žymintis dar vieną Kinahan’s Special Release Project viskių kolekcijos viršūnę.

  • Tūris: 700 ml  

  • Alko: ABV 58%
140,00 €

Šis riboto išleidimo airiškas Armagnac vieno salyklo viskis pirmuosius brandinimo metus praleido pirmojo užpildyto burbono baltojo amerikietiško ąžuolo statinėse, o vėliau keletą metų papildomai brandintas rankomis atrinktose, specialiai konservuotose armanjako statinėse iš Gaskonės pietvakarių regiono. Prancūzija.

Visame pasaulyje išleidžiama tik 600 butelių, tai yra nuostabiai retas, turtingas ir galingas vieno statinės viskis. Išpilstytas iki 58 % abv, jam suteiktas 2020 m. pasaulyje geriausio vieno statinio airiško viskio titulas, žymintis dar vieną Kinahan’s Special Release Project viskių kolekcijos viršūnę. Skonyje atsiskleis galingas prinokusių slyvų, skrudinto ąžuolo ir prieskonių, sumaišytų su vaisiais, derinys, o po to labai ilgas užbaigimas.

Ragaujant jaučiam:

Kvapas: Gėlių ir vaisių, prinokusių vynuogių, pasiflorų.

Skonis: Persikų cinamonas, baltosios vynuogės, aštrus citrinas, kriaušės, nektarinų sirupas.

Spalva: Sodri, su auksiniu blizgesiu.

12 Prekės

Charakteristikos

Šalis
Airija
Gamintojas
Kinahan's Irish Whiskey
Rūšis
Viskis
check Prekė pridėta į palyginimą