Viskis KAVALAN Concertmaster, Port Cask Finish, Single Malt, Taiwan Padidinti

Viskis KAVALAN Concertmaster, Port Cask Finish, Single Malt, Taiwan

Nauja

  • Viskis KAVALAN Concertmaster Port Cask Finish, Single Malt, pagamintas "King Car Distillery" (KAVALAN),  Yilan County regione, Taivane.
  • Tūris: 700 ml (kartoninėje dovanų dėžutėje).  

  • Alko: 40%

Smulkiau

6 Daiktai

60,00 €

Charakteristika

Šalis Taivanas
Gamintojas Kavalan Distillery
Rūšis Viskis

Apie prekę

  • KAVALAN Concertmaster Port Cask Finish Taivanietiškas Salyklinis Viskis / Taiwanese Single Malt Whisky Tai dvigubo brandinimo taivanietiškas salyklinis viskis.
  • KAVALAN Concertmaster Port Cask Finish pradiniame brandinimo etape buvo laikomas amerikietiško ąžuolo statinėse, o vėliau perpiltas į statines, kuriose iki tol buvo brandinami portugališki Ruby Port, Tawny Port ir Vintage Port vynai. Šis viskis yra pakankamai jaunas ir butelio etiketėje neturi brandinimo amžiaus nuorodos, tačiau rekomenduojame įvertinti, jog dėl labai aukštos oro temperatūros Taivane, šioje šalyje viskis bręsta 3-4 kartus sparčiau nei vėsioje Škotijoje. Taip pat, viskio brendimas karštame klimate yra savotiška prabanga, nes tokiomis sąlygomis „duoklė angelams“ kasmet sudaro net 12-18 proc. statinės turinio, todėl taivanietiškas viskis savo aromatų ir skonių sodrumu bei koncetruotumu, gerokai lenkia to paties amžiaus Europietiškus viskius.
  • Aromatas: Sodrus ir aromatingas. Dominuoja džiovintų vaisų aromatai. Skonis: Gausus įvairių vaisų, tarp kurių nesunkiai užčiuopsite mango bei įvairių tamsių uogų. Taip pat, pakankamai stipriai juntama ir porto vyno įtaka.