Viskis The Spice Tree, Blended Malt Scotch Whisky Padidinti

Viskis The Spice Tree, Blended Malt Scotch Whisky

Nauja

  • Viskis THE SPICE TREE (Prieskonių medis) Škotiškas salyklinis maišytas viskis, pagamintas "Compass Box" nedidelės nepriklausomos įmonės Škotijoje.
  • Tūris: 700 ml (kartoninėje dovanų dėžutėje).  

  • Alko: 46%

Smulkiau

6 Daiktai

54,00 €

Charakteristika

Šalis Škotija
Gamintojas Compass Box
Rūšis Viskis

Apie prekę

  • Nors šio viskio istorija yra pakankamai jauna, tačiau savo „spalvomis“ gali aplenkti ne vieną šimtametes istorijas turintį viskį. Pirmasis bandymas 2005 metais padaryti novatorišką The Spice Tree viskį buvo sustabdytas „Škotiško Viskio Asociacijos“ (Scotch Whisky Association-SWA). Naujojo viskio gamyboje buvo naudojamos statinės, kuriose dalis amerikietiško ažuolo statinės šulų buvo pakeisti aukščiausios kokybės naujais prancūziško ąžuolo šulais. Nors viskis subrendęs novatoriškose statinėse buvo puikus, tačiau tokios statinės neatitiko škotiško viskio tradicijų ir The Spice Tree gamyba buvo sustabdyta. Per sekančius trejus metus Compass Box nenuleido rankų ir naudodami įvairaus skrudinimo prančūziško ąžuolo statines, sukūrė naują brandinimo metodą, kuris davė panašų, jei ne dar puikesnį rezultatą už ankstesnį bandymą. Prie naujojo brandinimo SWA nesugebėjo prikibti, todėl 2009 metų rugsėjį buvo atnaujintas The Spice Tree leidimas.
  • Aromatas: Aromatingas. Aromatas prisotintas džiovintų žolelių, prieskonių, vanilės ir ąžuolo kvapais. Taip pat juntamos burbono ir pipirų aromato natos.
  • Skonis: Gausus ir turtingas. Imbieriniai sausainiai, irisai, vaistažolės, vanilė ir pipirai - tik keletas skonių kuriais pasižymi šis prieskoningas viskis.
  • Komentaras: Aromatingas ir sodraus skonio viskis, kurio atsiradimas iš gamintojo pareikalavo daug pastangų ir laiko ieškojimams. Šiuo metu The Spice Tree sugrįžo kaip legalus ir nemažiau įdomus, nei buvo sukurtas 2005 metais.