Prekių pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos

„Wine & Smile“ stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 16:00 val., prekės pristatomos sekančią darbo dieną. (Išskirtinais atvejais Vilniaus mieste prekės gali būti pristatytos ir tą pačią dieną).

„Wine & Smile“ prekybos vieta yra  2-ame aukšte PPC OZAS, adresu Ozo g. 18, Vilniuje. Čia, iš anksto suderintu laiku galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos respublikos teritorijoje nuo 10:00 iki 20:00 val.

Standartiškai prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Prieš atvykdamas kurjeris paskambina pirkėjui ir susiderina tikslesnį laiką. 

Pageidaujant skubaus pristatymo, pristatymo savaitgalį ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti tiesiogiai su „Wine & Smile“ administratoriumi.

Pristatymo kaina (su PVM):

  • Atsiėmimas „Wine & Smile“ parduotuvėje - 0 Eur
  • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, perkant už 50 eurų ir daugiau - 0 Eur
  • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, perkant už mažiau nei 50 eurų - 6 Eur
  • Pristatymas darbo dienomis bet kuriuo adresu Kuršių Nerijoje arba skubus pristatymas, pristatymas savaitgalį ar kitos specifinės sąlygos, visoje Lietuvoje - kaina sutartinė.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šiuos duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti UAB „Wine & Smile“ žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, ar šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

check Prekė pridėta į palyginimą