Svetainės naudojimosi sąlygos

Naudojimosi apribojimas!

Internetinė parduotuvė www.wineandsmile.lt yra skirta tik asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, kad jiems yra 20 metai ir prisiima už tai pilną atsakomybę.

Internetinės parduotuvės Pirkėjai patvirtina, kad neturi suteiktų licencijų verstis didmenine ar mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Tokias licencijas turintys pirkėjai dėl prekių įsigijimo gali kreiptis atskirai, bet kuriais nurodytais įmonės kontaktais.

Svetainės turinys

Svetainės dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra UAB „Wine & Smile“ nuosavybė.

Prekės, kainos ir aprašymas

„Wine & Smile“ stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo pateikto aprašymo. „Wine & Smile“ neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Svetainėje prekių kainos yra pateikiamos atsižvelgiant į šių prekių vidutinę kainą Europos parduotuvėse įvertinant akcizo ir PVM mokesčių skirtumus. Dėl skirtingų transportavimo ir administravimo kaštų, palyginimui nenaudojamos parduotuvių, esančių gamintojo valstybėje bei gretimose valstybėse su nuliniu ar minimaliu akcizo dydžiu, kainos. „Wine & Smile“ stengiasi reguliariai peržiūrėti palyginamąsias kainas, tačiau jos nuolat keičiasi, be to neįmanoma į skaičiavimą įtraukti visų parduotuvių. Todėl palyginamosios kainos yra tik orientacinės ir „Wine & Smile“ neprisiima atsakomybės dėl jų tikslumo. „Wine & Smile“ pasilieka teisę keisti kainas atsižvelgiant į pokyčius rinkoje be atskiro įspėjimo. Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui.

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje www.wineandsmile.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Pirkti prekes galima neprisijungus, tačiau prisijungus registruotiems lankytojams nebereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos.

Apmokėti už perkamas prekes galima šiais būdais:

 • Bankiniu pavedimu į nurodytą pardavėjo sąskaitą. (Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą);
 • Grynais pinigais arba "kortele", atsiimant prekes "Wine & Smile" parduotuvėje PPC OZAS 2-ame aukšte, adresu Ozo g. 18, Vilniuje;

Užsakymą pateikti pirkėjas gali bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta „Wine & Smile“ patvirtinus užsakymą ir išrašius sąskaitą tik darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00 val.

Pristatymo sąlygos

„Wine & Smile“ stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 16:00 val., prekės pristatomos sekančią darbo dieną. (Išskirtinais atvejais Vilniaus mieste prekės gali būti pristatytos ir tą pačią dieną).

„Wine & Smile“ prekybos vieta yra adresu Ozo g. 18, Vilnius, poilsio ir prekybos centro OZAS 2-ame aukšte. Čia, iš anksto suderintu laiku galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo 10:00 iki 20:00 val.

Standartiškai prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Prieš atvykdamas kurjeris paskambina pirkėjui ir susiderina tikslesnį laiką. 

Pageidaujant skubaus pristatymo, pristatymo savaitgalį ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti tiesiogiai su „Wine & Smile“ administratoriumi.

Pristatymo kaina (su PVM):

 • Atsiėmimas „Wine & Smile“ parduotuvėje - 0 Eur
 • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, perkant už 50 eurų ir daugiau - 0 Eur
 • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, perkant už mažiau nei 50 eurų - 6 Eur
 • Pristatymas darbo dienomis bet kuriuo adresu Kuršių Nerijoje arba skubus pristatymas, pristatymas savaitgalį ar kitos specifinės sąlygos, visoje Lietuvoje - kaina sutartinė.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šiuos duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti UAB „Wine & Smile“ žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, ar šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Kokybės garantija

„Wine & Smile“ garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, „Wine & Smile“ įsipareigoja prekę pakeisti.“Wine & Smile“ neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Registruoti lankytojai

„Wine & Smile“ rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų suvedinėti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius „Wine & Smile“ pasiūlymus, informaciją apie akcijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis, bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

Privatumo politika

„Wine & Smile“ gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 • apdoroti prekių užsakymus;
 • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
 • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
 • spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
 • tiesioginės rinkodaros tikslais.

„Wine & Smile“ taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį.

Informuojame, jog lankantis „Wine & Smile“ svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. "cookies"). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai.

„Wine & Smile“ įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. „Wine & Smile“ įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. „Wine & Smile“ pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus „Wine & Smile“ informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

check Prekė pridėta į palyginimą