Lancers Rosé 2020, Portugal
  • Lancers Rosé 2020, Portugal

Lancers Rosé, Portugal

SKU:
Turime sandėlyje

  • Lancers Rosé, tai rožinis pusiau sausas, lengvai putojantis vynas, pagamintas Portugalijoje.
  • Vynuogės: Aragonês, Syrah, Touriga Nacional, Castelão ir Trincadeira.
  • Tūris: 0,75L  Alk. 10%.

10,00 €

„Lancers Rosé“ yra stebėtinai lengvas ir subalansuotas vynas. Su „Lancers Rose“ nebūtina būti vyno ekspertu, norint nustatyti aviečių, arbūzų ar tropinių vaisių skonį.

Tai lengvai putojantis ir šviežias vynas, bet ne toks rūgštus ar pernelyg saldus kaip kiti rausvi vynai. Vynas yra įvairių Portugalijos vynuogių veislių mišinys. Pradėtas gaminti 1944 m. ištikimas savo idėjai vynas, labai  malonus ir lengvas mėgautis.

„Lancers“ buvo sukurtas 1944 m., kai amerikietis verslininkas Henry Beharas lankėsi Europoje, norėdamas rasti rausvą vyną, kuris galėtų būti ypač patrauklus Amerikos ragautojams. Jo paieškos baigėsi Portugalijoje, tiksliau Palmelos regione, garsiuose José Maria da Fonseca rūsiuose.

Pradžioje vyndarys António Porto Soares Franco pristatė rožinę Faísca, kuri iškart patiko ir buvo atspirties taškas kuriant „Lancers rosé“. „Lancers“ buvo tiesioginė sėkmės istorija Amerikos rinkoje - septintojo dešimtmečio viduryje parduota beveik pusė milijono dėžių, o aštuntojo dešimtmečio pabaigoje - vienas milijonas dėžių.

Šiandien „Lancers“ tebėra labai sėkmingas, atsižvelgiant į jo tarptautinę šlovę ir tai, kad jis yra vienas geriausiai parduodamų Portugalijos vynų visame pasaulyje ypač JAV, Italijoje, Ispanijoje ir Portugalijoje.

60 Prekės

Charakteristikos

Šalis
Portugalija
Gamintojas
José Maria da Fonseca
Produktas
Vynas
Tipas
Rožinis
Vyno stilius
Pusiau sausas
Brandinimas ąžuole
Nebrandintas
Vynuogės
Raudonųjų vynuogių mišinys
check Prekė pridėta į palyginimą